..::c0vrig.idle.r0::..
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

..::c0vrig.idle.r0::..


 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» -=AdminI=-
cum faci sa nu se mai restarteze top si rank Icon_minitimeLun Mar 02, 2009 9:05 pm Scris de K-O-P-A-K

» [Reguli pt admini]
cum faci sa nu se mai restarteze top si rank Icon_minitimeLun Feb 09, 2009 6:11 pm Scris de Admin

» Parteneriat
cum faci sa nu se mai restarteze top si rank Icon_minitimeLun Feb 09, 2009 12:15 pm Scris de WarLoK

» O rugaminte mica ;););)
cum faci sa nu se mai restarteze top si rank Icon_minitimeJoi Feb 05, 2009 10:01 am Scris de WarLoK

» Unirea Trenul
cum faci sa nu se mai restarteze top si rank Icon_minitimeDum Feb 01, 2009 11:12 am Scris de Admin

» Basculanta:)))
cum faci sa nu se mai restarteze top si rank Icon_minitimeDum Feb 01, 2009 11:10 am Scris de Admin

» Era Mare Sobolanu:))))
cum faci sa nu se mai restarteze top si rank Icon_minitimeDum Feb 01, 2009 11:09 am Scris de Admin

» Pe Spitz A?:))
cum faci sa nu se mai restarteze top si rank Icon_minitimeDum Feb 01, 2009 11:09 am Scris de Admin

» Las'o Ma la punctu mort
cum faci sa nu se mai restarteze top si rank Icon_minitimeDum Feb 01, 2009 11:08 am Scris de Admin

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit

 

 cum faci sa nu se mai restarteze top si rank

In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 319
Data de înscriere : 25/01/2009
Varsta : 31
Localizare : Prahova

cum faci sa nu se mai restarteze top si rank Empty
MesajSubiect: cum faci sa nu se mai restarteze top si rank   cum faci sa nu se mai restarteze top si rank Icon_minitimeLun Ian 26, 2009 9:49 pm

Cei care aveti aceasta problema (vi se reseteaza rankul/topul) am sa va zic eu o solutie pentru a repara aceasta eroare, sa incepem:

1. Descarcati aceste fisiere, pe care le copiati in X:/Y/HLDS/cstrike/addons/amxmodx/data sau unde aveti voi sv-ul, doar sa copiati fisierele in amxmodx/data

2. Intrati in X:/Y/HLDS/cstrike/addons/amxmodx/configs (unde aveti voi sv-ul) deschideti core.inc si adaugati jos de tot:
Code:
csstats_score addons/amxmodx/data/csstats.amxx
csstats addons/amxmodx/data/csstats.dat

apoi salvati.

3. Acum intrati in X:/Y/HLDS/cstrike/addons/amxmodx/configs (unde aveti voi sv-ul) deschideti amxx.cfg si adaugati jos de tot:
Code:
// Modul /rank
// 0 - dupa nick
// 1 - dupa authid
// 2 - dupa ip
csstats_rank 0

// Dimensiunea maxima a fisierul de statistici
csstats_maxsize 3500

apoi salvati.

Dati un restart la server si gata.
Sus In jos
https://covrig----kopak.forumgratuit.ro
 
cum faci sa nu se mai restarteze top si rank
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» cum sa faci un paint screen
» cum sa faci un paint screen
» CuM Sa FACI SerVeRu De Cs FULLLLLL
» Cum Faci Server De cs Dak ai Ip DinAmic La ClikNet
» cum sa faci server full in 10-15 minute

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
..::c0vrig.idle.r0::.. :: Counter-Strike :: Tutoriale-
Mergi direct la: