..::c0vrig.idle.r0::..
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

..::c0vrig.idle.r0::..


 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» -=AdminI=-
[Plugin] Nu schimba nick-ul Icon_minitimeLun Mar 02, 2009 9:05 pm Scris de K-O-P-A-K

» [Reguli pt admini]
[Plugin] Nu schimba nick-ul Icon_minitimeLun Feb 09, 2009 6:11 pm Scris de Admin

» Parteneriat
[Plugin] Nu schimba nick-ul Icon_minitimeLun Feb 09, 2009 12:15 pm Scris de WarLoK

» O rugaminte mica ;););)
[Plugin] Nu schimba nick-ul Icon_minitimeJoi Feb 05, 2009 10:01 am Scris de WarLoK

» Unirea Trenul
[Plugin] Nu schimba nick-ul Icon_minitimeDum Feb 01, 2009 11:12 am Scris de Admin

» Basculanta:)))
[Plugin] Nu schimba nick-ul Icon_minitimeDum Feb 01, 2009 11:10 am Scris de Admin

» Era Mare Sobolanu:))))
[Plugin] Nu schimba nick-ul Icon_minitimeDum Feb 01, 2009 11:09 am Scris de Admin

» Pe Spitz A?:))
[Plugin] Nu schimba nick-ul Icon_minitimeDum Feb 01, 2009 11:09 am Scris de Admin

» Las'o Ma la punctu mort
[Plugin] Nu schimba nick-ul Icon_minitimeDum Feb 01, 2009 11:08 am Scris de Admin

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit

 

 [Plugin] Nu schimba nick-ul

In jos 
AutorMesaj
K-O-P-A-K
Admin
K-O-P-A-K


Mesaje : 120
Data de înscriere : 25/01/2009
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti

[Plugin] Nu schimba nick-ul Empty
MesajSubiect: [Plugin] Nu schimba nick-ul   [Plugin] Nu schimba nick-ul Icon_minitimeLun Ian 26, 2009 5:56 pm

Detalii: Acest plugin nu permite schimbarea nickul pe server in afara de admini,deoarece pe server mai intra codati care li se schibma nickul continuu si admini nu le pot da ban...acest plugin nu le permite sa-si schimbe nickul pe server!
Download: http://files.filefront.com/no+name+changeamxx/;9049752;/fileinfo.htm
Sus In jos
https://covrig----kopak.forumgratuit.ro
 
[Plugin] Nu schimba nick-ul
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Multe plugin-uri pt adminmod
» -=Plugin=-
» cum instalezi un plugin
» Plugin Pt Admini
» Long Jump Plugin

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
..::c0vrig.idle.r0::.. :: Counter-Strike :: Pluginuri-
Mergi direct la: