..::c0vrig.idle.r0::..
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

..::c0vrig.idle.r0::..


 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» -=AdminI=-
>> citeste inainte << [model cerere admin] Icon_minitimeLun Mar 02, 2009 9:05 pm Scris de K-O-P-A-K

» [Reguli pt admini]
>> citeste inainte << [model cerere admin] Icon_minitimeLun Feb 09, 2009 6:11 pm Scris de Admin

» Parteneriat
>> citeste inainte << [model cerere admin] Icon_minitimeLun Feb 09, 2009 12:15 pm Scris de WarLoK

» O rugaminte mica ;););)
>> citeste inainte << [model cerere admin] Icon_minitimeJoi Feb 05, 2009 10:01 am Scris de WarLoK

» Unirea Trenul
>> citeste inainte << [model cerere admin] Icon_minitimeDum Feb 01, 2009 11:12 am Scris de Admin

» Basculanta:)))
>> citeste inainte << [model cerere admin] Icon_minitimeDum Feb 01, 2009 11:10 am Scris de Admin

» Era Mare Sobolanu:))))
>> citeste inainte << [model cerere admin] Icon_minitimeDum Feb 01, 2009 11:09 am Scris de Admin

» Pe Spitz A?:))
>> citeste inainte << [model cerere admin] Icon_minitimeDum Feb 01, 2009 11:09 am Scris de Admin

» Las'o Ma la punctu mort
>> citeste inainte << [model cerere admin] Icon_minitimeDum Feb 01, 2009 11:08 am Scris de Admin

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Forum
Parteneri
forum gratuit

 

 >> citeste inainte << [model cerere admin]

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 319
Data de înscriere : 25/01/2009
Varsta : 31
Localizare : Prahova

>> citeste inainte << [model cerere admin] Empty
MesajSubiect: >> citeste inainte << [model cerere admin]   >> citeste inainte << [model cerere admin] Icon_minitimeDum Ian 25, 2009 9:44 pm

Nume:
Nick de Cs:
Varsta:
Experienta:
De cand joci Cs:
ID de contact:



daca intradevar vrei admin fara bani trb sa joci un meci cu mine lol!
Sus In jos
https://covrig----kopak.forumgratuit.ro
WarLoK




Mesaje : 5
Data de înscriere : 26/01/2009

>> citeste inainte << [model cerere admin] Empty
MesajSubiect: :)))))))))))   >> citeste inainte << [model cerere admin] Icon_minitimeLun Ian 26, 2009 11:56 am

Si tre sa te si bat ???? daca joc 1 meci contra tine ???? ca sa primesc admin fara bani ???? Razz:P:P
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 319
Data de înscriere : 25/01/2009
Varsta : 31
Localizare : Prahova

>> citeste inainte << [model cerere admin] Empty
MesajSubiect: Re: >> citeste inainte << [model cerere admin]   >> citeste inainte << [model cerere admin] Icon_minitimeLun Ian 26, 2009 1:26 pm

da mha da tre sa ma bati lol! lol!
Sus In jos
https://covrig----kopak.forumgratuit.ro
WarLoK




Mesaje : 5
Data de înscriere : 26/01/2009

>> citeste inainte << [model cerere admin] Empty
MesajSubiect: Re: >> citeste inainte << [model cerere admin]   >> citeste inainte << [model cerere admin] Icon_minitimeLun Ian 26, 2009 6:26 pm

Si zici ca esti greu de batut affraid affraid affraid affraid Dar sper ca in primu rand sti cu cine discuti ??? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Razz Razz Razz Razz ai mai jucat contra mine si ai cam luat rau bataie de la mine Razz Razz Razz Razz Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing cheers cheers cheers da hai ca o sa dau 1 meci contra tine sa vad daca ai devenit cv mai bun Smile Smile Smile Smile dar sa fie corec nu o sa jucam 1vs1 ci o sa jucam 1vs2 lol! lol! lol! lol! lol! io singur contra tine si tavy lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! sa fie mai corect ca u singur ......... mnoah afro afro afro afro afro afro lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!



Astept raspuns de la voi, daca sunteti de acord



SI APROPO NU VREAU ADMIN, IN CAZ DE VA BAT lol! lol! lol! lol! lol!
JOK PT PERFORMANTA Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Sus In jos
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 319
Data de înscriere : 25/01/2009
Varsta : 31
Localizare : Prahova

>> citeste inainte << [model cerere admin] Empty
MesajSubiect: Re: >> citeste inainte << [model cerere admin]   >> citeste inainte << [model cerere admin] Icon_minitimeLun Ian 26, 2009 6:28 pm

ok mha o sa jucam cand vrei tu dar jucam pe serverul tau k al nostru este in lucru....... lol! lol! lol! lol!
Sus In jos
https://covrig----kopak.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





>> citeste inainte << [model cerere admin] Empty
MesajSubiect: Re: >> citeste inainte << [model cerere admin]   >> citeste inainte << [model cerere admin] Icon_minitime

Sus In jos
 
>> citeste inainte << [model cerere admin]
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» cerere deadmin pe servar
» >> citeste inainte <<
» cerere de admin...
» Inainte Sa postati mai cititi si niste reguli X(X(X(XX(
» admin vreau admin

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
..::c0vrig.idle.r0::.. :: Counter-Strike :: Cereri admin-
Mergi direct la: